English - Sequential Shifting System
Germany - Sequential Shifting System
Czech - Sequential Shifting System
Japan - Sequential Shifting System

Introduction

Sequential Shifting System SSS (Sekvenční řadící mechanismus) upravuje řazení na vaší původní převodovce z tzv. standardního modelu H na sekvenční řazení. SSS je patentovaný design a instalace nevyžaduje zásah do interiéru či převodovky vašeho vozu.
SSS vám umožní:

  • měnit rychlostní stupně bez postranního pohybu
  • řadit rychle a přesně
  • sledovat zařazenou rychlost na digitálním ukazateli

Stalo se vám, že jste při závodě minuli rychlostní stupeň? Nebo chcete zajet lepší čas? SSS vám tuto potřebnou výhodu poskytne. Umožní vám totiž pohybem řadící páky vpřed a vzad měnit rychlostní stupně přesně - minout rychlostní stupeň bude rázem minulostí.
Také vzdálenost pro zařazení je minimalizována, což poskytne možnost okamžité změny rychlostního stupně a přispěje k získání drahocenných sekund.

Přátelé vám budou závidět, SSS totiž posunuje sportovní modifikace do nové, revoluční roviny. Nejen že budete mít styl, ale také získáte výkon navíc díky rychlému a přesnému řazení.
Všechny SSS komponenty jsou přimontovány k převodovce, čímž se nenaruší původní interiér. Tak na co ještě čekáte? Nainstalujte váš SSS a zažijte ten pocit a vzrušení jako se sekvenční převodovkou.

2007 - 2024 © KOTOUČ GEARBOXES